Будуємо котеджі, дерев'яні будинки. Ремонт квартир та офісів.

Переваги заміського житла
Чому збільшується тенденція до заміського житла ? Дань моді ? Ні, я рахую, що це логічна тенденція кожного великого міста. На жаль, що ми бачимо в загазованому асфальтному місті? Пробки, газові випари від нескінченної кількості автомобілів, тисячі людей ….
Колись у нас була квартира в Києві з дорогим ремонтом в новому будинку в престижному районі. Та ….. як додаток до цього – сусіди, що постійно роблять ремонт в суботу та неділю з 8-ї ранку і цьому здається немає кінця краю. Від»їжджаючи на кілька днів, я з острахом відкриваю двері : «А чи не залив хтось ?».
Ось тому, коли чоловік запропонував побудуватися за містом, я не роздумуючи, погодилась.
За рік збудували будинок, для цього, звичайно, прийшлося продати квартиру. Але що ми отримали – прекрасний будинок в лісі , чисте повітря, артезіанську воду із 65-ти метрової глибини та масу інших задоволень. В процесі будівництва я займалася висадкою рослин та ландшафтним дизайном, захопилася вирощуванням троянд . Чоловік зайнявся будівництвом і зараз на його рахунку вже не один збудований будинок. Хочу додати, що не обов»язково для цього повинні бути великі гроші. Зараз можливий , так званий, економ-варіант. Тобто, дерев»яний зруб на 120 квадратних метрів (2 поверхи з терасою) вам обійдеться приблизно в 40 тисяч доларів з матеріалами включно. Смерека з високогірних районів Карпат. Самі підшукуємо, самі доставляємо за цінами нижчими, ніж на ринку. Строк виконання під ключ – 3 місяці (без урахування терміну для заготовки деревини) . За вашим бажанням, можемо виконати альтанку , сауну та інше.


Создан 10 июл 2010  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником